Sklep Alpinepro

ul. Kościelna 4

57-300 Kłodzko

Telefon :

74 86 76 262 *203

mail:

alpinepro-kl1@sarnasport.pl

 

Dział górski w firmie Sarna Sport Sp. z o.o. cechuje się doborem produktów od znanych producentów w dziedzinie sportów górskich tj Outdoorowych. Posiadamy szeroki wybór odzieży, obuwia oraz akcesoriów marek takich jak Alpine pro, Regatta oraz Berg outdoor dla całej rodziny.

W sezonie zimowym firmy Alpine Pro oraz Regatta odsłaniają kolekcje odzieży narciarskiej oraz snowboardowej.

O firmach :

ALPINE PRO koncentruje się na tworzeniu kolekcji odzieży i obuwia outdoorowego, odzieży narciarskiej, odzieży lifestyle oraz plecaków, śpiworów i innych akcesoriów przydatnych dla entuzjastów outdooru. Dzięki temu marka ALPINE PRO oferuje swoim Klientom szeroki wybór markowych produktów do różnych rodzajów aktywności, charakteryzujących się atrakcyjną relacją ceny do jakości i nowoczesnego design. Produkcja odbywa się w wyselekcjonowanych fabrykach zlokalizowanych zarówno na Dalekim Wschodzie jak i w Europie.

 

Wybrane powody zachęcające do nawiązania współpracy z ALPINE PRO:

1. Kolekcje produktów dopracowane poprzez najlepsze studia projektowe.

2. 75% kolekcji stanowią nowe projekty.
3. 25% w kolekcji to najbardziej popularne modele z poprzedniej kolekcji.
4. W produkcji wykorzystywane są wyselekcjonowane i testowane materiały.
5. Zanim materiały zostaną użyte w masowej produkcji, eksperci z dziedziny outdoor’u testują je w najtrudniejszych naturalnych warunkach.
6. Nad kontrolą produkcji nieustannie czuwają wyspecjalizowani pracownicy ALPINE PRO.
7. Poziom wskaźnika reklamacji 0,3% potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania i materiałów.
8. Ścisłe przestrzeganie reguły atrakcyjnej relacji ceny do wysokiej jakości.
9. Profesjonalny serwis sprzedażowy.
10. W każdym sezonie dostępne materiały graficzne, informacyjne oraz promocyjne.
11. Wsparcie z zakresu zagospodarowania powierzchni handlowej, ekspozycji produktu oprawy wizualnej.

Regatta Polska:

Regatta to jedna z najbardziej popularnych brytyjskich marek dla miłośników outdooru. Marka zdobyła ogromną popularność, gdyż oferuje bardzo dopracowane technicznie modele o wysokich parametrach, ale po przystępnych cenach.Ideą marki Regatta  jest tworzenie wytrzymałych i wygodnych ubrań dla wszystkich, którzy niezależnie od warunków chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Asortyment marki Regatta to: – odzież (m.in. kurtki, bluzy, softshelle, bielizna termoaktywna, koszule, bezrękawniki, spodnie), – obuwie (półbuty, buty trekkingowe, kalosze, sandały etc.), – sprzęt i akcesoria dla dzieci oraz dorosłych (plecaki, maty, namioty, śpiwory i inne). Odzież dostępna jest w bardzo szerokiej rozmiarówce: damskie modele już od 32 do 60, a męskie od XS do 7XL. W ubrania Regatty ubierzecie dzieci w każdym wieku: od niemowlaków (rozmiarówka zmienia się co pół roku), poprzez dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Specjalne miejsce zajmują modele młodzieżowe, krojem przystosowane do ich budowy ciała i parametrów.

Berg Outdoor:

Berg outdoor – firma z 12-letnim doświadczeniem i szeroką gamą produktów zarówno rowerowych jak i outdoorowych. Berg oferuje technologie doskonałej jakości przy rozsądnej cenie. Marka nastawiona jest na spełnianie potrzeb klientów i ich oczekiwań poprzez nowoczesne wzornictwo, funkcjonalność, jakość i cenę. W ofercie znajdują się kurtki, softshelle, spodnie, bluzy, obuwie oraz akcesoria na lato i zimę dla całej rodziny. Marka Berg Outdoor została doceniona i nagradzana podczas największych targów sportowych. W lipcu 2012 roku Berg Produkt zdobył złotą nagrodę na OutDoor INDUSTRY AWARD 2012 we Friedrichshafen za biodegradowalny bidon BIO BOOTLE.  Natomiast podczas tegorocznych targów BERG Outdoor zdobył trzy nagrody w tym GOLD WINNER w kategorii innowacje za plecak i pas LYNX 10+5 & C2S Belt. Marka Berg Outdoor powstała w 2002 roku w Portugalii i jest częścią największej grupy gospodarczej w tym kraju a na przestrzeni ostatnich kilku lat stała się najbardziej rozpoznawalną i cieszącą uznaniem marką outdoorową w Portugalii.